Komisioneri Hahn nesër viziton Kosovën

Autori:Gazeta Fjala

Komisioneri i BE-së për Politikë Evropiane të Fqinjësisë dhe Negociata për Zgjerim, Johannes Hahn, viziton Kosovën të premten.

Gjatë qëndrimit në Prishtinë, ai në orën 11:00 në një seancë të veçantë Kuvendit të Kosovës do t`i drejtohet me një fjalim deputetëve.

Hahn do të takohet edhe me presidenten Atifete Jahjaga, kryeministrin Isa Mustafa, kryeparlamentari Kadri Veseli dhe zyrtarët e tjerë përkatës për të diskutuar implementimin e Marrëveshjes së Stabilizim Asociimit në mes të Kosovës dhe BE-së.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/komisioneri-hahn-neser-viziton-kosoven/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala