Kombëtarja arrinë në Shqipëri

Autori:Gazeta Fjala

Kombëtarja e Shqipërisë ka mbërritur në Tiranë, pas një udhëtimi të gjatë nga Yerevani i Armenisë.

Një pritje e shkëlqyer nga tifozët është bërë për heronjtë e vendit, të cilët me kualifikimin në Euro 2016, kanë gëzuar tej mase popullin shqiptar, shkruan Koha.net.

Në aeroportin e Rinasit janë pritur nga një grup i madh tifozësh, kurse në pritje të tyre janë edhe tifozët në sheshin Nëna Terezë në Tiranë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kombetarja-arrine-ne-shqiperi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala