Komandant Hoxha fajëson Ali Ahmetin

Autori:Zekirja Shabani

Xhezair Shaqiri – Komadant Hoxha, përmes një postimi në Facebook thotë se Ali Ahmeti lideri i BDI-së, në Kumanovë sot ka sakrifikuar edhe një Komandant të UÇK-së

“Të qoftë për hajr edhe një tradhëti, edhe ndaj një Komandanti me peshë të UÇK-së që e tradhëtove, si më parë Haruni Aliun – Komandant Kushtrimin, Komandant TELIN etj. Lehtë është që në emrin e subjektit që e drejton BDI, e në emrin tënd o Ali Ahmeti me apel për qetësi me hipokrizi, por ky skenar i përgatitun ka nënshkrimin tënd, e gjitha që po ndodh në Kumanovë. Na e sakrifikove edhe një shok të UÇK-së”, – shkruan Shaqiri.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/komandant-hoxha-fajeson-ali-ahmetin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala