Kolonë e gjatë në magjistralen Prishtinë-Pejë shkaku i një aksidenti

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë – Pejë, më saktësisht në fshatin Vragoli.

Nuk dihet ende për të lënduar edhe pse në vendin e ngjarjes thuhet se është dalë edhe një autoambulancë.

Ky aksident ka bllokuar komunikacionin dhe ka krijuar kolonë të gjatë deri në 3 kilometra

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kolone-e-gjate-ne-magjistralen-prishtine-peje-shkaku-i-nje-aksidenti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala