Kolona deri në 3 kilometra në Merdarë

Autori:Avdyl Pajaziti

Kolonat e gjata nuk janë shuan në kufirin e Kosovës me Serbinë, në Merdarë.

Indeksonline ju informon se pritjet po zgjasin nga tri deri në katër orë.

Këso lloj pritjesh ka pasur qysh kur ka filluar sezona e verës, në kohën kur mërgimtarë të shumtë patën ardhur në Kosovë./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kolona-deri-ne-3-kilometra-ne-merdare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala