KMDLNJ: Në Kuvend sot pati dhunë

Autori:Avdyl Pajaziti

Behxhet Shala, drejtor ekzekutiv i Këshillit për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut, i tha KTV-së se kjo që ndodhi sot është një dhunë dhe as më pak e as më shumë se kaq.

“Është dhunë kjo që ndodhi sot. Me këto që ndodhen ishte e rrezikuar jeta e të gjithë deputetëve”, tha Shala.

Siç u shpreh ai, opozita me këto sjellje po dëmton imazhin e vet dhe nuk i kontribuon asaj për të cilën deklarohet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kmdlnj-ne-kuvend-sot-pati-dhune/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala