Klinë: Plagoset me armë zjarri teksa ishte duke peshkuar

Autori:Gazeta Fjala

Një person në Klinë, teksa ka qenë duke peshkuar, në rrethana akoma të panjohura për Policinë e Kosovës është qëlluar me armë zjarri.

Viktima është dërguar në spitalin e Pejës për trajtim.

Lidhur me këtë rast, Policia ka arrestuar një të dyshuar dhe pas intervistimit ai është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kline-plagoset-me-arme-zjarri-teksa-ishte-duke-peshkuar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala