Klinaku: Deputetët që e votojnë Specialen, të mos i votojë populli!

Autori:Avdyl Pajaziti

Faton Klinaku nga OVL e UÇK-së ka thënë se kjo protestë është vazhdimësi e protestave të veteranëve për ta kundërshtuar këtë gjykatë.

“Ata deputet që do ta votojnë Gjykatën Speciale populli nuk duhet t`ua jap votën. Ju bëjmë thirrje deputetëve që të mos e votojnë këtë gjykatë të njëanshme”, ka thënë Klinaku, raporton Indeksonline.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/klinaku-deputetet-qe-e-votojne-specialen-te-mos-i-votoje-populli/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala