Kladjona nga Kosova, më e mira në “Model&Talent World”

Autori:Zekirja Shabani

Kladjona Ramadani 6 vjeqare nga Prishtina sërish e rendit Kosovën në vendin e parë.

Në garën ndërkombëtare Festival Model&Talent World të mbajtur në Antalya të Turqisë ku ishin të pranishëm shumë shtete të botes , pjesmarrëse ishte edhe Kosova .

Kladjona Ramadani e renditi Kosoven ne vendin e parë me cmimin Grand Prix Supreme, pervec kësaj ajo morri edhe cmimin e Talentit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kladjona-nga-kosova-me-e-mira-ne-evrope/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala