Kjo ndërtesë në Brezovicë u nis për spital e u shndërrua në hotel!

Autori:Avdyl Pajaziti

ho2Kjo ndërtesë tetëkatëshe që shihet në foto ka mbetur pezull pasi u nis si spital e gjatë rrugës u shndërrua në hotel. Ndërtesa në fjalë është e vetmja që i kalon dy katet në pjesën më turistike të Kosovës, në Brezovicë. Investimi i ndërmarrjes Rezonanca ka shëmtuar krejtësisht pamjen siç edhe shihet në foto.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kjo-ndertese-ne-brezovice-u-nis-per-spital-e-u-shnderrua-ne-hotel/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala