Kjo është vajza e Behgjet Pacollit

Autori:Zekirja Shabani

Lideri i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka postuar një fotografi me vajzën e tij 28 vjeçare Selenën, në Zvicër. Selena më 8 mars ka festuar ditëlindjen.

Ai në profilin e tij në rrjetin social facebook shkruan:

“Në Zuerich me Selenen, vajzen time që mbushi 28 vjet (8.03.2015). Selena në Zuerich është shkolluar, aty tani edhe punon”.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kjo-eshte-vajza-e-behgjet-pacollit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala