Kjo është thirrja e Haradinajt për protestën e 28 nëntorit (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj përmes një video në rrjetin social Facebook ka garantuar se protesta e 28 nëntorit e opozitës do të jetë e qetë. Ai ka ftuar të gjithë të marrin pjesë në protesta duke thënë se do të protestohet në mbrojtje të shtetit.

Kjo është thirrja e Haradinajt në Facebook:

Video ketu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kjo-eshte-thirrja-e-haradinajt-per-protesten-e-28-nentorit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala