Kjo është pritja që iu bë serbëve nga qytetarët shqiptarë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Gjatë rrugës për në Hotel “Sheraton” lojtarët serbë u përcollën nën brohoritje dhe fishkëllima nga qytetarët shqiptarë.

Të mëdhenj dhe të vegjël dolën në rrugët e Shqipërisë për t’u dhënë lojtarëve serbë një pritje ashtu siç e meritojnë.

Por, ashtu si autobusi i lojtarëve edhe ai gazetarëve e studentëve nuk u prek në asnjë moment, duke treguar vlerat qytetare që kemi.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kjo-eshte-pritja-qe-iu-be-serbeve-nga-qytetaret-shqiptare-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala