Kjo është paga mujore e Blendi Fevziut në “Opinion”

Autori:Avdyl Pajaziti

Moderatori i njohur shqiptar, Blendi Fevziu, është njëri nga prezantuesit më popullorë në Shqipëri. Ai është edhe nga më të paguarit.

Emisioni “Opinion” të cilin e drejton Fevziu është njëri nga emisionet më të shikuara në të gjitha trevat shqiptare.

E për ju që jeni kureshtarë të dini sa paguhet, Blendi Fevziu nga Klani, besoni apo jo, prezantuesi paguhet mbi 11 mijë euro në muaj, një shifër jo e vogël për tregun shqiptar. /Shqiperiaime.al/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kjo-eshte-paga-mujore-e-blendi-fevziut-ne-opinion/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala