Kjo është Hillary Clinton (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

0D979AB0-20D6-4484-A167-2DE2D4279395_w974_n_s 03F71153-DB25-4052-9940-A505B776DFD8_w974_n_s 6C45E9F4-31BF-4AED-959F-B872B0625E9C_w974_n_s 25D7E2A9-82F3-454D-8CE0-FE0964CEB4F5_w974_n_s 089B687D-A877-42AA-BB02-AD8A99BEFA64_w974_n_s 0222A81C-EDEF-4E2F-900A-31B26417A86D_w974_n_s 20742427-1808-467E-9405-3100EC83C270_w974_n_s A31E57D1-EC6A-4A4A-85BD-B5F2BF3197B9_w974_n_s DD3B4EA8-0C5C-4095-826A-7B55C4276723_w974_n_s EF076762-38BE-42B0-A3E2-12FF9F5FC962_w974_n_s EFB71C07-A178-4B3C-90EE-F31EE036DFD1_w974_n_s Hillary Clinton Hillary 1.5 c.jpg 2013 Clinton Global Initiative, New York, America - 24 Sep 2013

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kjo-eshte-hillary-clinton-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala