Kjo është femra me gjuhën më të gjatë në botë

Autori:Gazeta Fjala

Kjo femër quhet Gerkary Bracho dhe është nga Ocala, Florida.

Ajo ka postuar një video ku nxjerr gjuhën dhe lëpihet.

Gjatësia e saj është impresionuese!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kjo-eshte-femra-me-gjuhen-me-te-gjate-ne-bote/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala