Kjo do të jetë koreografia kundër Serbisë (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Flamuri gjigant i cili ishte shfaqur në ndeshjen Shqipëri – Greqi, do shpaloset edhe në ndeshjen ndaj Serbisë

Kështu ka bërë të ditur zeri, qe ka marr lajmin nga burime të organizatorëve.

Ky është flamuri që do të shpaloset sot në ndeshjen ndaj Serbisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kjo-do-te-jete-koreografia-kunder-serbise-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala