Kinë, oqeani pezull në re, ja fotot spektakolare

Autori:Avdyl Pajaziti

Bota me kokë poshtë. Por është thjësht një fenomen natyror. Kështu që det duket sikur ka dalë mes maleve.
Ky spektakël i mrekullueshëm natyror është parë në provincën kineze të Guangxi Zhuang, në Kinë, të cilët mëngjesin e sotëm u zgjua mes mjergullës. Fenomeni është dokumentuar nga fotografi, Huang Xiaobang.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kine-oqeani-pezull-ne-re-ja-fotot-spektakolare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala