KFOR patrullon mbi kuvend me helikopter

Autori:Gazeta Fjala

Helikopter të KFOR-it janë parë duke patrolluar nga ajri në afërsi të kuvendit. Gazeta Fjala sjell fotot:heliko

helikopter

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kfor-patrullon-mbi-kuvend-me-helikopter/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala