Këto janë pagat e liderëve botërorë

Autori:Avdyl Pajaziti

Këto janë pagat mujore të Presidentëve të vendeve të njohura botërore.

Ndryshimi i fundit në këtë listë është vetëm për Vladimir Putin, për shkak të rënjes ekonomike në vend, meqë rast u ulën rrogat për  10 përqind.

11081822_10206154250924125_1404196418_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keto-jane-pagat-e-lidereve-boterore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala