Këto janë hajdutet e kuletave në dyqanet e Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Ditë më parë është publikuar një video nga një dyqan ku dy vajza të moshës së re me një sistem pothuajse profesional i vjedhin një klienteje tjetër kuletën në qantën e saj, transmeton Indeksonline.

Video ka bërë xhiron e saj në rrjete sociale dhe media.

Kjo është foto e dy hajduteve duke ecur pranë lokalit. Madje me këtë foto kanë filluar edhe talljet madje edhe në formë parodije të këngëve./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keto-jane-hajdutet-e-kuletave-ne-dyqanet-e-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala