Këto gjëra i gjeti policia në zyret e VV-së (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka ekspozuar edhe gjërat tjera që janë gjetur dje gjatë bastisjeve në zyret e Lëvizjes Vetëvendosje.

Në mesin e mjeteve që janë gjendur ka: gazmaska, gaz lotsjellës, mjete për shpimin e gomave, filikaça, radiolidhje për komunikim, shufra metalike, si dhe disa substanca tjera në pluhur, i cili ende nuk është ekzaminuar nga policia për përmbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keto-gjera-i-gjeti-policia-ne-zyret-e-vv-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala