Këtë muaj nënshkruhet marrëveshja për kodin telefonik

Autori:Avdyl Pajaziti

Kreu i qeverisë së Kosovës, Isa Mutafa në një konferncë për media ka thënë se deri në fund të këtij muaji Kosova do të këtë marrveshje për kodin telefonik.

“Në fund të këtij muaji do të nënshkruajm marrëveshjen për kodin e telefonisë së Kosovës”, ka thënë Mustafa. /Gazeta Fjala/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kete-muaj-nenshkruhet-marreveshja-per-kodin-e-telefonise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala