Këta janë kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës nëse del triumfuese ndaj Connahs

Autori:Valdete Valdete

Nesër me fillim nga ora 18:00 Prishtina do të zhvillojë ndeshjen e parë kundër skuadrës nga Uellsi Connahs në kuadër të Ligës së Konferencave.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë dhe para tifozëve të pranishëm pasi është lejuar prania e tyre në 30 përqind të kapacitetit të stadiumit, përcjellë KosovaPress.

Nëse kampioni i Superligës së Kosovës e kalon Connahsin, atëherë mund të ballafaqohet me fituesin e njërit nga çiftet e mëposhtme:

Riga – Shkëndija

Dinamo Tbilisi – Maccabi Haifa

Torshavn – Buduçnos Podgorica

Shakhtyor – Soligorsk – Fola Esch

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keta-jane-kundershtaret-e-mundshem-te-prishtines-nese-del-triumfuese-ndaj-connahs/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala