Këta janë dy të dyshuarit që po kërkohen për vrasjen e Egzonit 22 vjeçar (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Policia duke pasur parasysh faktin se dy personat që janë në kërkim janë të rrezikshëm dhe të armatosur, ka publikuar fotot e tyre, duke kërkuar nga qytetarët që në momentin që kanë njohuri për vendndodhjen e tyre, ta njoftojnë policinë, transmeton lajmi.net.

Ekzoni u vra më datë 27 janar në shtëpinë e tij, derisa po darkonte me familjen. Personi që vrau Ekzonin dhe plagosi babain e tij, kishte hyrë për të vjedhur në shtëpinë e viktimave.

Me të dëgjuar se diçka e dyshimt po ndodhte në shtëpi, Ekzoni kishte dalë dhe në atë moment kishte hasur në personin i cili më pas duke shtënë me armë zjarri edhe i mori jetën.

vras2vras1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keta-jane-dy-te-dyshuarit-qe-po-kerkohen-per-vrasjen-e-egzonit-22-vjecar-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala