Kësi tollovie në trafik, kurrë nuk keni parë (Foto/Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Herën tjetër kur bllokoheni në trafik, mendoni për këta udhëtarë në Indi.

Në secilin qytet të botës, në kohën e pikut të tollovisë, ndodhë të bllokohet trafiku, por kjo rrugë me 16 korsi është një storje tjetër.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kesi-tollovie-ne-trafik-kurre-nuk-keni-pare-fotovideo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala