Kështu u likuiduan sulumesit në Paris (Video 18+)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në internet është shfaqur një video regjistrim në të cilin shihet se si policët francez kanë vrarë një dhe kanë plagosur rëndë një terrorist tjetër.

Pas sulmeve terroriste në Paris në internet janë shfaqur një numër i madh i video-incizimeve të këtij këtyre sulmeve, i cili ka tronditur të gjithë botën e në të cilin kanë humbur jetën 132 persona, dhe më se 350 të tjerë kanë mbetur të lënduar, transmeton lajmi.net

Në njërin prej këtyre incizimeve shihet aksioni i forcave speciale franceze në të cilin u kapën terroristët të cilët ishin duke ikur me veturë.

Njëri nga sulmuesit i cili ishte në shkëmbim zjarri me policinë humbi jetën në vendin e ngjarjes, deri sa tjetri mbeti i plagosur rëndë pas të shtënave me policinë./lajmi.net

Ju lusim për kujdes sepse videoja me poshtë përmban pamje të rënda

Video ketu

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-u-likuiduan-sulumesit-ne-paris-video-18/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala