Kështu u festua Viti i Ri nëpër botë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Më poshtë mund të shihni disa nga pamjet e festimit të Vitit të Ri 2016 në disa nga qendrat kryesore botërore.

New York

Berlin, Gjermani

Londër, Angli

Sidney, Australi

Dubai, EBA

Hong Kong

Pekin, Kinë

Paris, Francë

Moskë, Rusi

Amsterdam,Holandë

Tokio, Japoni

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-u-festua-viti-i-ri-neper-bote-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala