Kështu transportohet buka (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Transportimi i artikujve ushqimorë me automjete jo adekuate është bërë përditshmëri në Kosovë.

Në këtë fotografi, e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shihet një automjet i stërmbushur me bukë.

auto_buka21443818499

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-transportohet-buka-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala