Kështu pastrohen rrugët në Kosovë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Pastrimi i rrugëve në Kosovë nuk po bëhet mirë dhe me rregulla. Punën si duhet nuk po e kryejnë as punëtorët që paguhen për këtë.

Në rrugën Prishtinë-Mitrovicë shihet se si punëtorët bërllogun e larguar nga asfalti po e hedhin përsëri në mes të hekurave. Me raste edhe në pjesë të gjelbëruar.

Gazeta Fjala sjell disa foto që tregojë veprimet e këtyre punëtorëv./Gazeta Fjala/.

11942227_900581036656798_9018998070156807387_o 11928757_900581156656786_6123528504239375655_o 11247965_900581149990120_4130462679138706470_o

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-pastrohen-rruget-ne-kosove-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala