Kështu parkohet vetura në Ferizaj

Autori:Zekirja Shabani

Shumë pronarë veturash do të kenë zili pronarin e kësaj veture në një ditë të ngarkuar trafiku.

Derisa të gjithë përballen me telashe ku ta parkojnë automjetin e tyre, për veturar Smart duket problem i vogël.

Në ferizaj dikush parkon edhe kështu.

ferizaj

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-parkohet-vetura-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala