Kështu ndotë Termokosi

Autori:Zekirja Shabani

Ngrohtorja e kryeqytetit “Termokos” ka rikthyer ngrohjen ditëve të fundit, për shkak të rënies së temperaturave. Bashkë me ngrohjen është kthyer edhe ndotja e ambientit. Siç shihet edhe në këtë foto, nga djegja e mazutit Termokos e ka nxirë qiellin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-ndote-termokosi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala