Kështu ndodhi aksidenti në Drenas (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Këto janë fotot e aksidentit që ka ndodhur sot në orën 8 e 20 në fshatin Pokel i ri në komunën e Drenasit që la të lënduar një person

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një autobus. Vozitës i veturës “Passat” ka mbetur i ngujuar brenda makinës dhe ka marrë ndihmë nga zjarrfikësit. Në foto vërehet gjendja e makinës së shkatërruar, transmeton Express.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-ndodhi-aksidenti-ne-drenas-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala