Kështu mbrohet kryeministri Mustafa (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa është gjuajtur me vezë nga disa deputet në Parlament, menjëherë pasi ka filluar raportimin për marrëveshjet dhe demarkacionin me Malin e Zi.

Sigurimi i Mustafes e ka mbrojtur atë me ombrellë.

Pas kësaj situate kryeparlamentari Kadri Veseli ka ndërpresë seancën duke kërkuar 10 minuta pauzë .

vezet

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-mbrohet-kryeministri-mustafa/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala