Kështu largohen mbeturinat në Prishtinë (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Punëtorët e pastrimit në Komunën e Prishtinës nuk tregohen mjaft të përgjegjshëm në punën që bëjnë.

Sic shihet edhe në foto të siguruar nga Gazeta Fjala, me kamion jo adekuat dhe me dorë ata largojnë mbeturinat në njërin nga koshet për mbeturina në qendër të kryeqytetit.

berrrber berllog

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-largohen-mbeturinat-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala