Kështu e parkon veturën “ausllnderi” në Ferizaj

Autori:Zekirja Shabani

Një mergimtar, ka zgjedhur ta parkoj veturën në mes të rrugës kryesore në Ferizaj.

Në një fotografi, të cilën e kanë dërguar në redaksi të Gazetës Fjala qytetarët, shihet se pronari i veturës nuk e ka dert për trafikun që e ka bllokuar./Gazeta Fjala/

ausllander

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-e-parkon-veturen-ausllnderi-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala