Kështu duket qyteti pas protestave të Vetëvendosjes (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Prishtina tashmë në disa pjesë është e bllokuar, pas protestave që ndodhen mbrëmë nga Vetëvendosja. Rrugët pran stacionit policorë janë të bllokuar tërësisht. Derisa gjurmët e protestës sot duken qartë.

Gurë, xhama të thyer e kontinjer janë të mbushura tani këto rrugë. Gazeta Fjala sjellë disa foto të kësaj gjendje.

Policia e Kosovës mbrëmë ka arrestuar Albin Kurtin, duke e mbajtur në stacion për disa orë.

 

3

4

5

6

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-duket-qyteti-pas-protestave-te-vetevendosjes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala