Kështu duket avioni i Behxhet Pacollit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli është një ndër politikanët e rrallë shqiptarë që posedon avion privat.

Pacolli pos që është një politikan, ai është edhe një biznesmen i suksesshëm, ku pasuria e tij besohet që arrin miliardat.

Sigurisht që puna ia imponon që shumicën e udhëtimeve t’i bëjë me avionin e tij privat. Por siç shihet edhe nga foto ai çdo herë është i shoqëruar nga miqtë e tij të ngushtë. Këto foto janë postuar në facebook nga miku i tij, Naim Murseli.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-duket-avioni-i-behxhet-pacollit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala