Kështu duken rrugët e trotuaret e Prishtinës (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Kompanitë për paastrimin e borës në Prishtinë duket se janë zgjuar pakë vonë të shtunën.

Edhe ata që tasshmë kanë dalë ti pastrojnë rrugët dhe trotuaret më shumë ngjajnë se po shëtisin me makinerinë për pastrim se që po kryejnë punë.

 

bora 4

bora 3

bora

bora 8

bora 7

bora 6

bora 5

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-duken-rruget-e-trotuaret-e-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala