Kështu duken hapsirat nën urën në hyrje të Prishtinës (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Ishin të destinuara që hapsirat mbi rrethrrotullimin në hyrje të kryeqytetit të ishin WC publike, por ato sot janë shëndërruar në deponi të mbeturinave.

Po të kalosh aty afër, kundërmon një erë e rëndë që vie si pasojë e hedhjes se mbeturinave dhe shfrytëzimit nga qytetarët si WC publike, Infodirekt.tv, ju sjell foto nga ky lokacion./Infodirekt.tv/

1

2

3

4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-duken-hapsirat-nen-uren-ne-hyrje-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala