Kështu do të duket iPhone i ri

Autori:Avdyl Pajaziti

Apple pritet që ta lansojë modelin e ri të iPhone në shtator të këtij viti, por si do të duket ai?

Disa dizajnerë kanë ofruar imazhet e koncepteve të tyre, të cilat ia kanë dërguar edhe kompanisë Apple – që ndoshta do t’i merr parasyshë.

Dizajneri nga ADR Studio, Antonio De Rosa, ka dizajnuar një iPhone që i thotë lamtumirë butonit Home, duke sjellë kështu një buton digjital të ngjashëm me Apple Watch, transmeton Lajmi.net.

Të gjitha këto ide mund t’i shihni më poshtë përmes fotografive. Shpërndani ato me miqtë tuaj dhe shikoni se cili nga këta koncepte do të ju pëlqente më shumë që të realizohej nga Apple.

iPhone_7_Federico__3387919k iPhone_7_Grisha_Se_3387915k iPhone_7_Grisha_Se_3387916k iPhone_7_Hasan_Kay_3387914k iPhone_7_Jackson_C_3387913k iPhone_7_Jan-Wille_3387911k iPhone_7_Jan-Wille_3387912k iPhone_7_Joseph_Fa_3387910k iPhone_7_martinhaj_3387907k iPhone_7_martinhaj_3387908k iPhone_7_Sahanan_Y_3387902k iPhone_7_Sahanan_Y_3387904kiPhone_7_Scavids_2_3387901k iPhone_7_Scavids_3_3387899k iPhone_7_Scavids_3387897k

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-do-te-duket-iphone-i-ri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala