Kështu do të duket iPhone 7 (Video)

Autori:Avdyl Pajaziti

iPhone 7 duket se do të jetë ndër pajisjet e para që do të mbajë logon e Apple mbrapa, e cila shkëlqen një veçori kjo që kurrë nuk ka qenë në iPhone.

Përmes një video të publikuar jepen disa nga karakteristikat e konceptit të iPhone 7, i cili duket se është i ngjashëm me variantin e iPhone 6.

Ekrani i iPhone mendohet se ndryshe nga ai i iPhone 6, do të shtrihet në skajet e pajisjes, që do të ishte një ndryshim i mirëseardhur në iPhone-in e ardhshëm. /albeu.com/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshtu-do-te-duket-iphone-7-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala