Këshilltari i zëvendëskryeministrit tallet më protestën (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Abelard Tahiri, këshilltar i zëvendëskryeministrit Hashim Thaçi është tallur pak më protestën.

Ai gjatë postimit të disa fotografive të bëra nga objekti i qeverisë ka thënë se kjo ishte protesta simbolike.

“Ja çfare quajm proteste simbolike:-)” ,ka shkruar ai.

1

2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshilltari-i-zevendeskryeministrit-tallet-me-protesten-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala