“Këshillohu” portal anonim i këshillimit

Autori:Avdyl Pajaziti

Aplikacioni Këshillohu ka prezantuar aplikacionin me te ri, të krijuar vetëm për shqipfolës ku mund të gjeni zgjidhjet e problemeve tuaja..

Instalo aplikacionin Këshillohu ne pajisjen tuaj

Kliko për Iphone dhe Ipad : http://tinyurl.com/keshillohu
Kliko per pajisjet Android :https://play.google.com/store/apps/details?id=artcode.keshillohu

Aplikacioni Këshillohu është e krijuar vullnetarisht, pa qëllime përfitimi dhe me dëshirën më të madhe që t’iu ofroj ndihmën të gjithë shqipfolësve në mbarë botën. Njerëzit kanë probleme, halle, mëdyshje, kanë edhe sekrete që nuk mund ti ndajnë me askënd, për këtë “Këshillohu”  është kujdesur që këtu të mund të shpreheni lirshëm dhe anonim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/keshillohu-portal-anonim-i-keshillimit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala