Kërkohet shkarkimi i bordit të ZRRE-së

Autori:Zekirja Shabani

Protetstuesit gjatë qëndrimit para objektit të KDDS kanë kërkuar edhe shkarkimin e bordit të ZRRE’së.

Ata këtë kerkesë e kanë bërë duke thënë se ky institucion nuk po lejonë lirimin e energjisë elektrike.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kerkohet-shkarkimi-i-bordit-te-zrre-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala