Kërcënon Haradinaj: Veprime më të mëdha sesa alivanosja e deputeteve

Autori:Gazeta Fjala

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, paralajmëroi veprime edhe më të mëdha sesa hedhja e gazit lotsjellës në seancën e sotme

Ai tha se nuk është asgjë alivanosja e dy deputetëve çka do të jenë veprimet në të ardhmen./koha.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kercenon-haradinaj-veprime-me-te-medha-sesa-alivanosja-e-deputeteve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala