Këpucët “Solid” ecin rrugëve të Francës

Autori:Avdyl Pajaziti

Nesër do të bëhet eksporti i parë i prodhimeve kosovare në Francë nga fabrika për prodhimin e këpucëve “Solid”, nga Suhareka.

Aleanca Kosovare e Bizneseve thotë se ky sukses po i gëzon të gjithë.

Në këtë rast do të mbahet një konferencë për media nga ora 13:00 në Fabrikën prodhuese ‘Solid’ të Suharekës, ku do të marrin pjesë krerët e AKB-së dhe kompanisë, thuhet mes tjerash në njoftimin për media.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kepucet-solid-ecin-rrugeve-te-frances/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala