Aksident me të lenduar në Veternik (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident ka ndodhur pak më parë në  magjistralen Prishtinë-Ferizaj, në Veternik.

Dy makina, njëra e tipit gof 2 dhe tjetra kadet janë përplasur me njëra tjetrën. Ende nuk dihet për pasojat e këtij aksidenti.  Por, mësohet se është lenduar një persona.

Gazeta Fjala sjell disa fotografi nga vendi i ngjarjes. /Gazeta Fjala/.

11997102_10207432103029629_1733639006_n

11998291_10207432103189633_410993858_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kater-te-lenduar-ne-nje-aksident-ne-veternik-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala