Karriga 3 milionë dollarëshe (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Karriga e bërë nga Marc Newson, është bërë furnitura më me vlerë, e shitur për 3.7 milion dollarë.

Nuk është e dizajnuar për të qenë e përshtatshme për tu ulur. Por, kjo nuk e ka ndalur Marc Newson, për të krijuar karrigen legjendare, gjë që u bë karriga më me vlerë nga të gjithë dizajnerët.

Është karrige e krijuar nga alumini, dhe ka thyer të gjitha rekordet e ankandeve.

Lockheed+Lounge+Detail+4

Lockheed+Lounge+Detail+2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/karriga-3-milione-dollareshe-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala