Kapet një kontrabandues me njerëz në Merdar

Autori:Gazeta Fjala

Policia ka arrestuar një shqiptar, të dyshuar për kontrabandim me njerëz, në pikëkalimin kufitar me Serbinë, Merdar.

Sipas raportit të policisë, në veturën që e drejtonte ai kanë gjetur katër persona, të cilët dyshohet se po i kontrabandonte. Gjatë kontrollës policia tek i dyshari janë gjetur 3 mijë 500 euro.

Njoftohet se se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./ Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/kapet-nje-kontrabandues-me-njerez-ne-merdar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala